جراحی پای سیندرلا چیست و چه عوارضی دارد ؟

جراحی پای سیندرلا

جراحی های زیبایی پا بسیار مهم است. در جهت زیبا شدن پا یک سری عمل های زیبایی صورت میگیرد. عمل جراحی زیبا سازی پاها، عملی است که با نام جراحی زیبایی سیندرلا شناخته می شود.

عمل زیبایی پای سیندرلا چیست ؟

زنانی که قصد سیندرلا شدن را دارند، عمل جراحی پا سیندرلا، عملی است که در جهت زیبا کردن پاها و رفع عیوب پاها انجام میشود. از سالهای دور داشتن پاهای کوچک برای زنان یکی از فاکتورهای زیبایی محسوب می شده و اکثر زنان در سراسر دنیا سعی میکنند پاهای زیبایی داشته باشند.

روش های جراحی پای سیندرلا

برای زیبا کردن پاها و جراحی روش های مختلفی وجود دارد. انوع روش های جراحی پای سیندرلا عبارت است از :

  • کوتاه کردن انگشتان پا
  • تزریق چربی
  • برش استخوان پا

روش انجام عمل زیبایی پا چگونه است ؟

در جهت زیبا کردن پاها میتوانید این جراحی را انجام دهید. بعد از جراحی تزریق بوتاکس انجام میشود. این کار بعث جلوگیری از چین و چروک و همچنین جلوگیری از رشد قارچ میکند. بوتاکس همچنین مانع عرق پا می گردد.

در جراحی پای سیندرلا بیمار را بی حس می کنند. یعنی بیدار میمانید و اما پای شما بی حس است و هیچ گونه دردی حس نمی کنید. بسیاری از بیماران صدای شکسته شدن استخوان و کوتاهی انگشت پا را حین جراحی متوجه می شوند که خود به نوعی وحشت برانگیز است.

عوارض جراحی پای سیندرلا چیست ؟

کارشناسان معتقدند این جراحی یکی از سخت ترین جراحی هاست و عوارض بسیاری دارد که شامل خرد کردن استخوان ها، قراردادن سیم در انگشتان به مدت ۵ هفته و بعد از این مراحل حرکت دادن پاها به کمک فیزیوتراپی به مدت شش ماه است.

علاوه بر مشکلات عنوان شده عوارض پایدار پس از این جراحی که به تازگی در کشورهای اروپایی رایج است می توان تورم، لخته شدن خون، سفتی، عدم توانایی حرکت به صورت طبیعی و مصرف آنتی بیوتیک ها به مدت زیاد را عنوان کرد.

با بهترین کلینیک های زیبایی شیراز میتوانید در لینک زیر بیشتر آشنا شوید.