بهترین جراح پروتز سینه در مجیدیه تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین جراح پروتز سینه در مجیدیه

اگر در یافتن بهترین جراح پروتز سینه در مجیدیه تهران دچار مشکل شده اید، وب سایت کلینیک زیبایی لیستی جامع از پزشکان برتر در این محدوده را برای شما تهیه کرده است که میتوانید اطلاعات آدرس و شماره تماس را در جدول زیر بیابید.

بهترین جراح پروتز سینه در مجیدیه تهران

ردیفنامآدرستلفن
۱دکتر رضا محسنیانتهران، شریعتی، قلهک، جنب بیمارستان ایران مهر، بن بست میری، پلاک ۸، طبقه همکف، زنگ دوم۰۲۱۲۶۶۰۴۶۷۴
۰۲۱۲۶۶۰۴۶۷۸
۲دکتر مهدی کیالتهران، شریعتی، دوراهی قلهک، کوچه مرشدی، ساختمان پزشکان مهر افرین، واحد ۱۵۰۲۱۲۶۴۰۶۴۵۲
۰۹۹۰۲۹۶۸۴۲۶
۳دکتر فریدون وزین دلتهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو قلهک، ساختمان آ.س.پ، طبقه دوم، واحد ۲۱۰۲۱۲۲۶۰۴۳۵۳
۰۲۱۲۲۶۰۴۳۷۳
۴دکتر پیمان صدریتهران، شریعتی، دو راهی قلهک، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، ساختمان پزشکان مهرآفرین، طبقه ۲، واحد ۵۰۹۳۵۶۲۷۳۶۸۷

هزینه عمل پروتز سینه در مجیدیه

با تنها یک جلسه مشاوره با پزشکان برتر عمل پروتز سینه در لیست فوق، به تمامی سوالات خود در رابطه با هزینه ها برسید. هزینه های مربوط به عمل سینه برای همه یکسان نمی باشد. زیرا دستمزد پزشک، قیمت و مارک و سایز ایمپلنت ها، نوع قرار گیری و فرم دهی آنها و هزینه های مربوط به بیمارستان در برآورد هزینه ها دخالت دارد. همچنین اگر نیاز به رفع افتادگی و ناهمواری‌های سینه دارید، میتوانید به بهترین دکتر عمل لیفت سینه در مجیدیه مراجعه کنید.

هزینه عمل پروتز سینه در مجیدیه

نوبت دهی اینترنتی جراح پروتز سینه در مجیدیه

امروزه برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و دوری از ترافیک های شهری، نوبت دهی به صورت اینترنتی پرطرفدار است. تنها با کلیک بر روی پروفایل پزشک، بر اساس ساعت و روزهای مورد نظر خود نوبت را رزرو کنید.

نوبت دهی اینترنتی جراح پروتز سینه در مجیدیه

مشاوره آنلاین با بهترین دکتر عمل ایمپلنت پستان در مجیدیه

اگر پزشک مورد نظر شما در محدوده مجیدیه تهران است و برای شما غیرقابل دسترس است میتوانید به راحتی در هرجایی که هستید از مشاوره آنلاین استفاده کنید و نظرات حرفه ای پزشک را بشنوید. با توجه به لیست فوق بر روی نام دکتر خود کلیک کرده و به پروفایل اختصاصی پزشک مراجعه کنید و نمونه کارهای قبل و بعد جراحی را دیده با اطمینان کامل از پزشک درخواست مشاوره کنید.

از این که با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست بهترین جراح پروتز پستان در مجیدیه تهران دارید، میتوانید از طریق نظرات کاربران با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.