پریودی بعد از لابیاپلاستی

پریودی بعد از لابیاپلاستی

پری چاوشی

برخی از مراجعه کنندگان می پرسند که قصد انجام جراحی لابیاپلاستی دارند اما می ترسند که بعد از عمل پریود شوند. پریودی بعد از لابیاپلاستی و تاثیرات آن بر زخم ها را در این مقاله از وب سایت رسمی کلینیک زیبایی بررسی می کنیم. با ما همراه شوید.

پریودی و جراحی لابیاپلاستی

در صورتی که زمان جراحی با زمان پریودی شما هماهنگ باشد و یا چند روز قبل از آن باشدف می تواند روند عمل شما را دچار اختلال کند. در دوران قاعدگی به دلیل خونریزی ممکن است مکشلاتی در حین جراحی برای پزشک به وجود آمده و جراح قادر به برش دقیق نباشد. علاوه بر این تغییرات هورمونی در این دوران می تواند روی بافت وازن تاثیر گذاشته و حساسیت شما را در برش بیشتر نماید و پروسه عمل دردناک تر از قبل باشد. معمولا بهتر است جراحی لابیاپلاستی را بع از پایان پریودی انجام دهید تا بابت خونریزی و سندروم های ناشی از آن نگرانی نداشته باشید.

پریودی و جراحی لابیاپلاستی

پریودی بعد از لابیاپلاستی

ممکن است در برخی از افراد بعد از جراحی لابیا پریود شوند. باید بدانید که پریود شدن، مراقبت های بعد از جراحی را با مشکل همراه می کند و گرنه تغییری در ظاهر لابیا و یا عملکرد جراح نخواهد داشت. طبق توصیه پزشکان متخصص لابیاپلاستی در شیراز که در لینک درج شده اسامی آنها را قرار داده ایم، بهتر است زمان جراحی را به گونه ای تنظیم کنید که از دوران قاعدگی شما گذشته باشد. اما اگر احتمال پریود بعد از لابیاپلاستی وجود دارد از قبل با پزشک خود در میان بگذارید تا یا زمان عمل را تغییر دهد یا به کمک تکنیک‌های مناسب احتمال خونریزی پس از لابیا را کاهش دهد.

پریودی بعد از لابیاپلاستی

راه های کنترل خونریزی پریودی بعد از لابیاپلاستی

اگر بعد از جراحی پریود شدید سعی کنید که از روش های دقیق تری برای کنترل خونریزی استفاده کنید به طور کلی اقدامات زیر بسیار مفید و موثر خواهند بود :

  • از پدهای بهداشتی بسیار نازک و باریک استفاده کنید. سعی کنید پدهای پنبه ای تهیه نکنید و از آن دسته که با لایه های کتانی پوشیده شده اند استفاده کنید. پدهای پنبه ای ممکن است با بخیه ها و قسمت های جراحی شده اصطکاک دهند.
  • حتما بعد از هر بار دستشویی رفتن و شستشو واژن از باد خنک سشوار برای خشک کردن آن استفاده کنید. این اقدام باعث می شود که رطوبت واژن کنترل شده و دچار عفونت نشوید. راهکارهای جلوگیری از عفونت بعد لابیاپلاستی را مد نظر قرار دهید.
  • از پمادهای بعد از لابیاپلاستی حتما استفاده کنید و قسمت های جراحی شده را دستکاری نکنید.
  • شلوار یا دامن گشاد بپوشید و از پوشیدن لباس زیر خیلی تنگ و چسبان خودداری کنید.
  • سعی کنید تحرک کمتری داشته باشید و استراحت نسبی داشته باشید .

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید بسیار ممنونیم. هر گونه کپی برداری از مطلب فوق بدون درج منبع پیگرد قانونی دارد. سپاس از توجه شما

نظر کاربران