بهترین جراح لابیاپلاستی در پاسداران تهران

بهترین جراح لابیاپلاستی در پاسداران تهران

پری چاوشی

یکی از جراحی های زیبایی که در بین زنان این روزها افزایش پیدا کرده و اهیمت زیادی دارد، عمل زیبایی لابیاپلاستی است که باید توسط جراح متخصص و ماهر در این زمینه انجام شود. ما در لیست زیر به معرفی بهترین جراح لابیاپلاستی در پاسداران تهران می پردازیم. با ما همراه شوید.

بهترین جراح لابیاپلاستی در پاسداران تهران

ردیفنامآدرستلفن
1دکتر صبا نوروزیتهران، خیابان پاسداران شمالی، پایین‌تر از سه راه اقدسیه، ابتدای خیابان رضایی، پلاک 29، واحد 3 غربی02191012036

نوبت دهی اینترنتی جراح لابیاپلاستی در پاسداران

گرفتن نوبت به صورت آنلاین هم در صرفه جویی وقت به شما کمک می کند و هم باعث می شود که قبل از دریافت نوبت، نمونه کار پزشک و نظرات مراجعه کنندگان را مشاهده کرده و با اطمینان بیشتری دکتر مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای این کار کافیست در لیست بالا روی نام جراح مورد نظر کلیک کرده و در پروفایل وی هم آلبوم تصاویر قبل و بعد از عمل را مشاهده کنید، هم نظرات مراجعه کنندگان و زیباجویان عزیز را بخوانید و هم از قسمت اخذ نوبت آنلاین زمان مورد نظر خود را برای مراجعه رزرو نمایید.

اگر به دنبال جراح پلاستیک و زیبایی در پاسداران تهران هستید، به لینک درج شده مراجعه کنید.

نوبت دهی اینترنتی جراح لابیاپلاستی در پاسداران

مشاوره آنلاین با متخصص عمل لابیاپلاستی

مشاوره به صورت آنلاین باعث می شود تا بدون نیاز به حضور در مطب تمامی سوالات خود را از پزشک بپرسید. از جدول فوق بعد از ورود به پروفایل پزشک، از قسمت چت آنلاین به صورت مستقیم با ایشان در ارتباط باشید.

هزینه عمل لابیاپلاستی در پاسداران تهران

هزینه این جراحی با توجه به بیمارستان یا کلینیک انتخابی، هزینه داروهای مراقبتی بعد از عمل، دستمزد جراح و .... تعیین می گردد. پس بهتر است در جلسه مشاوره با پزشک در خصوص هزینه های عمل با ایشان مشورت کنید.

در صورت هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد می توانید از قسمت نظرات کاربران در انتهای صفحه با ما در ارتباط باشید.

نظر کاربران
مقالات مشابه
مشاهده همه