بهترین متخصص زنان و زایمان در شهرک غرب تهران

بهترین متخصص زنان و زایمان در شهرک غرب تهران

پری چاوشی

چکاپ زنمان آن هم به صورت دوره ای و مرب یکی از مهمترین اقداماتی است که بانوان باید آن را جدی بگیرند. ما در لیست زیر بهترین متخصص زنان و زایمان در شهرک غرب تهران را به شما معرفی کرده ایم تا در صورت نیاز به دکتر زنانم در این محدوده به سرعت آنها را پیدا کنید.

بهترین متخصص زنان و زایمان در شهرک غرب تهران

ردیفنامآدرستلفن
1دکتر ویدا یوسفیانشیراز، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان 18 متری، بالای داروخانه دکتر مشرف، مطهری، پلاک 16802122074065

اخذ نوبت آنلاین دکتر زنان در شهرک غرب

با استفاده از سایت کلینیک زیبایی، می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان، می توانید از پزشکان متخصص زنان و زایمان به دو روش زیر نوبت خود را دریافت نمایید:

  • نوبت دهی تلفنی: با استفاده شماره های درج شده در لیست بالا، می‌توانید به راحتی و در هر زمان از شبانه روز، نوبت مورد نظر خود را ثبت کنید.
  • نوبت دهی آنلاین: بدون نیاز به حضور در مطب پزشک و درگیری در ترافیک های سنگین، به راحتی می توانید نوبت خود را دریافت کنید. برای این کار کافیست از لیست بالا روی نام دکتر مورد نظر کلیک کرده و از قسمت اخذ نوبت آنلاین ضمن مشاهده ساعت ها و روزهای خالی، نوبت مراجعه خود را رزرو نمایید.

اخذ نوبت آنلاین دکتر زنان در شهرک غرب

مشاوره غیرحضوری با متخصص زنان و زایمان چگونه است؟

دریافت مشاوره آنلاین به راحتی در این سایت امکان پذیر است. برای دریافت مشاوره آنلاین، تنها کافی است به صفحه اختصاصی هر یک از پزشکان مراجعه کرده و از طریق دکمه چت آنلاین با پزشک در ارتباط باشید. مشاوره آنلاین یک روش سریع و آسان برای دریافت مشاوره از متخصصان زنان و زایمان است. در این روش، شما می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، با پزشک در ارتباط باشید و سوالات خود را در مورد سلامتی زنان مطرح کنید.

مشاوره غیرحضوری با متخصص زنان و زایمان چگونه است؟

ویزیت دکتر زنان در شهرک غرب چقدر است؟

هزینه ویزیت متخصص و فوق تخصص جراح زنان و زایمان در محدوده شهرک غرب بستگی به تخصص پزشک شهرت ویخواهد داشت. هزینه ویزیت پزشک متخصص زنان 150 هزارتومان، هزینه پزشک فوق تخصص 220 هزارتومان می باشد. در صورتی که پزشک با بیمه تکمیلی شما طرف قرارداد باشد، این هزینه متفاوت خواهد بود.

هر گونه کپی برداری از لیست بالا بدون درج منبع پیگرد قانونی دارد. سپاس از همراهی شما

نظر کاربران
مقالات مشابه
مشاهده همه