کویتیشن چیست و چه کاربردی دارد ؟

کویتیشن

در این مطلب با دستگاه کویتیشن و کاربردهای آن مانند لاغری شکم با دستگـاه کویتیـشن بیشتر آشنا می شوید. دستگاه کویتیشـن یکی از بهترین دستگاه ها برای درمان چاقی به حساب می آید.

کویتیشن لاغری چیست؟

دستگاه کویتیـشن که با نام های اولتراسوند کویتیـشن یا اولتراسونیک کویتیشن نیز شناخته می شود. یکی از جدیدترین روش های کانتورینگ بدن و لاغری موضعی است. دستگاه اولتراسونیک کویتیشن یک روش با تهاجم کم و جایگزین لیپوساکشن است.

کویتیشن روشی برای کاهش وزن نیست!

اولتراسونیک کویتیـشن روشی برای لاغری موضعی است. بدین معنا که شما متوجه کاهش سایز خواهید شد، نه کاهش وزن! به عبارت دیگر تاثیر از بین بردن چربی این روش همانند لیپوساکشن نیست، اما به شما کمک می کند پهلوها یا بازو هایتان را لاغر کنید.

بیشتر بخوانید : cavitation

آیا کویتیشن لاغری واقعا موثر است؟

بله، روش حذف چربی با اولتراسونیک کویتیــشن نتایج واقعی و قابل اندازه گیری برای شما فراهم می کند. شما قادر خواهید بود با متر یا به آسانی با نگاه کردن در آینه متوجه شوید که چقدر کاهش سایز داشته اید.

نتایج استفاده از کویتیشن و آر اف

نتایج استفاده از کویتیـشن آنی است و ماندگاری بالایی دارد. درمان با کویتیشـن حدود سی دقیقه طول می‌کشد. اندازه دور بدن اکثر بیماران پس از فقط یک جلسه ۲ تا ۱۰ سانت کمتر می‌شود و نتایج پس از هر جلسه بهتر می‌شود. البته نتیجه درمان به موارد زیر بستگی دارد:
ساختار بافت
ناحیه تحت درمان
سن
متابولیسم
داروهای مصرفی
تغییرات هورمونی

برای هزینه درمان کویتیشـن آماده باشید

بسیار حائز اهمیت است که به خاطر هزینه، جلسات درمانی خود را قطع نکنید. اگر کلینیک های ارزان تر را انتخاب می کنید، توجه داشته باشید که شاید به نتایج دلخواه نرسید. هرچقدر پول بدهید (به احتمال زیاد) همان مقدار هم آش خواهید خورد.

بیشتر بخوانید : لاغری موضعی با کویتیشن در شیراز