هزینه عمل اسلیو معده چقدر است ؟

هزینه عمل اسلیو معده

میل به تناسب اندام در همه افراد وجود دارد. عمل اسلیو معده یکی از عمل های زیبایی به حساب می آید. در ادامه این مقاله میتوانید با هزینه عمل اسلیو معده بیشتر آشنا شوید.

عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو معده چیست ؟

موارد مختلفی میتواند بر افزایش و یا کاهش هزینه های این عمل تاثیرگذار باشد.

  • کلینیک انتخابی شما یکی از مهمترین مواردی است که میتواند بر افزایش و یا کاهش هزینه های این عمل تاثیرگذار باشد.
  • مواد بیهوشی نیز بسیار مهم است و موثر بر افزایش هزینه عمل اسـلیو معده.
  • پزشکی که برای انجام این کار انتخاب میکنید نیز بسیار مهم است. پزشک انتخابی شما هر چه ماهرتر باشد دستمزد بیشتری نسبت به بقیه پزشک ها خواهد گرفت.
  • مراقبت های بعد از عمل جراحی نیز هزینه بر خواهد بود. این مراقبت ها از جمله خرید کرم های ترمیم کننده میتواند بر افزایش هزینه های عمل تاثیرگذار باشد.
  • هزینه بیهوشی و دستمزد کادر بیهوشی نیز بسیار مهم است و بر افزایش هزینه های عمل جراحی تاثیرگذار خواهد بود.
  • اتاق عمل و امکاناتی که در آن وجود دارد بسیار مهم است و هر چه مجهزتر باشد هزینه عمل نیز افزایش خواهد یافت.

عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو معده

آیا بیمه هزینه عمل اسلیو معده را پرداخت میکند ؟

پرداخت هزینه های این عمل به موارد مختلفی بستگی دارد. بیمه شما بسیار مهم است و در برخی موارد مقداری از هزینه ها را باز میگرداند. همچنین اگر وزن شما از حدی بالاتر باشد بیمه هزینه های شما را پرداخت خواهد کرد.

هزینه عمل اسلیو معده بدون بیمه چقدر است؟

به طور کلی در حوزه درمان هر زمان که صحبت از هزینه ها به میان میاید بیمه ها حرف اول را می زنند. بیمه ها برخی از پروسه ها را تحت پوشش قرار می دهند و برخی دیگر که صرفا جنبه زیبایی دارند را پوشش نمی دهند.

عمل های لاغری عموما دلیل زیبایی ندارند و تنها به جهت درمان چاقی و بیماری های مرتبط با چاقی هستند. اما برخی بیمه ها سنگ جلوی پای بیمار می گذارند و به همین خاطر ممکن است بیمه شما هزینه عمل اسلیو شما را تقبل نکند. اگر بیمه ندارید این بخش مخصوص شما است.

هزینه‌ ها ذکر شده بدون در نظر گرفتن پیچیدگی های عمل است
اگر شما از هر نظر کاندید خوبی برای عمل جراحی اسلیو معده در شیراز باشید، پیش از عمل دستورالعمل های جراح لاغری را دنبال کرده باشید و حین عمل اتفاق خاصی رخ ندهد، عمل شما خیلی زود و با موفقیت به پایان میرسد و شما حدود ۲۴ تا ۴۸ ساعت از بیمارستان مرخص می شوید.