بهترین دکتر پیکرتراشی در مجیدیه تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین دکتر پیکرتراشی در مجیدیه

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین دکتر پیکرتراشی در مجیدیه تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

محله مجیدیه در شرق تهران، دارای بهترین پزشکان جراح پیکرتراشی می باشد. اگر به دنبال جراح خوب پیکرتراشی در محدوده مجیدیه تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین جراحان متخصص در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین دکتر پیکرتراشی در مجیدیه تهران

ردیفنام پزشکنشانیشماره تماس
۱دکتر رضا عندلیبیتهران، مجیدیه شمالی، میدان بهشتی، بلوار بیژن، (کاووسی)، نبش گلستان ۷ (مقدم جو )، ساختمان پزشکان اندیشه۰۲۱۲۶۳۱۱۰۷۹
۰۲۱۲۲۵۲۷۳۳۴

بهترین جراح پیکرتراشی در مجیدیه تهران چه ویژگی هایی دارد؟

اگر به دنبال بهترین متخصص جراحی پیکرتراشی در مجیدیه تهران هستید، حتماً در ارزیابی و انتخاب پزشک خود دقت کرده و به نکات زیر توجه داشته و پزشک خود را انتخاب کنید:

  • دارای مدارک علمی معتبر و تخصصی.
  • تجهیزات و تکنولوژی های به روز دنیا.
  • تجربه و نمونه کارهای واقعی در سایت و صفحات اجتماعی پزشک.
  • خدمات و پشتیبانی های لازم قبل و بعد از عمل.
  • اخلاق، تعهد، مسئولیت پذیری، صبر و حوصله و صداقت.
  • پزشک باید با انواع روش های پیکر تراشی آشنایی کامل داشته باشد و بهترین روش را با توجه به شرایط مراجعه کننده انتخاب کند.

بهترین جراح پیکرتراشی در مجیدیه تهران چه ویژگی هایی دارد؟

نوبت دهی بهترین دکتر پیکرتراشی در مجیدیه تهران

بهترین روش نوبت دهی در محدوده مجیدیه تهران برای مشاوره و عمل، نوبت دهی آنلاین و غیر حضوری است. برای نوبت گرفتن از این پزشکان بهتر است با شماره های مندرج در جدول فوق تماس حاصل فرمایید.

نوبت دهی بهترین دکتر پیکرتراشی در مجیدیه تهران

هزینه عمل پیکرتراشی در مجیدیه چقدر است؟

عوامل مختلفی در تعیین هزینه عمل پیکرتراشی در مجیدیه تهران دخیل است. بخش های انتخابی بدن جهت تخلیه چربی، انتخاب روش انجام این جراحی، دستمزد پزشک، مهارت و تجربه های پزشک، نوع دستگاهی که با آن این جراحی را انجام می دهند و خدمات و پشتیبانی های لازم برای این عمل، همه و همه در برآورد هزینه این عمل نقش دارند. برای اطلاع از هزینه های دقیق در انجام این جراحی لازم است که به لیست فوق مراجعه کرده و با دکتر انتخابی خود در محدوده مجیدیه تهران تماس حاصل فرمایید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست دکتر پیکرتراشی در محدوده مجیدیه تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.