بهترین دکتر پیکرتراشی در فرجام تهران به همراه آدرس و شماره تماس

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین دکتر پیکرتراشی در فرجام تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

خیابان فرجام در منطقه ۴ تهران واقع شده و از محله های علم و صنعت، تهرانپارس غربی و نارمک عبور می‌کند. اگر به دنبال جراح خوب پیکرتراشی در محدوده فرجام تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین جراحان متخصص در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین دکتر پیکرتراشی در فرجام تهران

ردیفنام پزشکنشانیشماره تماس
۱مرکز جراحی و درمانگاه شبانه روزی فرجامتهران، خیابان فرجام، بین آیت و هنگام، پلاک ۷۳۱۰۲۱۷۷۱۸۰۵۰۵
۲دکتر فرخ سواددارتهران، خیابان فرجام، نرسیده به فلکه دوم، ساختمان سهند، پلاک ۴۹، طبقه دوم، واحد ۶۰۲۱۷۷۷۲۹۳۵۰
۳لیپوماتیک شکم و پهلوتهران، خیابان فرجام، ساختمان آمیتیس۰۹۱۲۰۱۷۸۳۷۲
۰۹۱۲۵۸۱۱۱۶۵

بهترین جراح پیکرتراشی در فرجام تهران چه ویژگی هایی دارد؟

اگر به دنبال بهترین متخصص جراحی پیکرتراشی در فرجام تهران هستید، حتماً در ارزیابی و انتخاب پزشک خود دقت کرده و به نکات زیر توجه داشته و پزشک خود را انتخاب کنید:

  • دارای مدارک علمی معتبر و تخصصی.
  • تجهیزات و تکنولوژی های به روز دنیا.
  • تجربه و نمونه کارهای واقعی در سایت و صفحات اجتماعی پزشک.
  • خدمات و پشتیبانی های لازم قبل و بعد از عمل.
  • اخلاق، تعهد، مسئولیت پذیری، صبر و حوصله و صداقت.
  • پزشک باید با انواع روش های پیکر تراشی آشنایی کامل داشته باشد و بهترین روش را با توجه به شرایط مراجعه کننده انتخاب کند.

بهترین جراح پیکرتراشی در فرجام تهران چه ویژگی هایی دارد؟

نوبت دهی بهترین دکتر پیکرتراشی در فرجام تهران

بهترین روش نوبت دهی در محدوده فرجام تهران برای مشاوره و عمل جراحی پیکرتراشی، نوبت دهی آنلاین و غیر حضوری است. برای نوبت گرفتن از این پزشکان بهتر است با شماره های مندرج در جدول فوق تماس حاصل فرمایید.

نوبت دهی بهترین دکتر پیکرتراشی در فرجام تهران

هزینه عمل پیکرتراشی در فرجام چقدر است؟

عوامل مختلفی در تعیین هزینه عمل پیکرتراشی در فرجام تهران دخیل است. بخش های انتخابی بدن جهت تخلیه چربی، انتخاب روش انجام این جراحی، دستمزد پزشک، مهارت و تجربه های پزشک، نوع دستگاهی که با آن این جراحی را انجام می دهند و خدمات و پشتیبانی های لازم برای این عمل، همه و همه در برآورد هزینه این عمل نقش دارند. برای اطلاع از هزینه های دقیق در انجام این جراحی لازم است که به لیست فوق مراجعه کرده و با دکتر انتخابی خود در محدوده فرجام تهران تماس حاصل فرمایید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست دکتر پیکرتراشی در محدوده فرجام تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.