بهترین دکتر پیکرتراشی در ستارخان تهران به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین دکتر پیکرتراشی در ستارخان

وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین دکتر پیکرتراشی در ستارخان تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است.

عمل پیکر تراشی عملی است با حساسیت بالا و عوارض های مختلف؛ به همین دلیل دغدغه اصلی مراجعه کنندگان انتخاب بهترین و با تجربه ترین پزشکان در این زمینه است. پیشنهاد ما به شما متخصصان عمل پیکرتراشی در محله ستارخان است. اگر به دنبال جراح خوب پیکرتراشی در محدوده ستارخان تهران هستید ما در جدول زیر آدرس و شماره تماس برترین جراحان متخصص در این زمینه را قرار داده ایم.

بهترین دکتر پیکرتراشی در ستارخان تهران

ردیفنام پزشکنشانیشماره تماس
۱دکتر مریم شفیعیتهران، خیابان ستارخان، خیابان باقرخان، پلاک ۱۱۹، ساختمان پرهام، طبقه دوم، واحد ۵۰۲۱۶۶۹۳۳۹۰۶
۲دکتر علی قاسمیتهران، ابتدای ستارخان، بلوار شهدای صادقیه (جنوبی)، پلاک ۴۱۰۲۱۴۴۲۷۷۱۹۶
۳مرکز لاغری و پیکرتراشی جانانتهران، خیابان ستارخان، بین صحرایی و خسرو شمالی۰۹۱۰۱۹۶۵۶۰۰

بهترین جراح پیکرتراشی در ستارخان تهران چه ویژگی هایی دارد؟

اگر به دنبال بهترین متخصص جراحی پیکرتراشی در ستارخان تهران هستید، حتماً در ارزیابی و انتخاب پزشک خود دقت کرده و به نکات زیر توجه داشته و پزشک خود را انتخاب کنید:

  • دارای مدارک علمی معتبر و تخصصی.
  • تجهیزات و تکنولوژی های به روز دنیا.
  • تجربه و نمونه کارهای واقعی در سایت و صفحات اجتماعی پزشک.
  • خدمات و پشتیبانی های لازم قبل و بعد از عمل.
  • اخلاق، تعهد، مسئولیت پذیری، صبر و حوصله و صداقت.
  • پزشک باید با انواع روش های پیکر تراشی آشنایی کامل داشته باشد و بهترین روش را با توجه به شرایط مراجعه کننده انتخاب کند.

بهترین جراح پیکرتراشی در تهرانپارس تهران چه ویژگی هایی دارد؟

نوبت دهی بهترین دکتر پیکرتراشی در ستارخان تهران

بهترین روش نوبت دهی در محدوده ستارخان تهران برای مشاوره و عمل جراحی پیکرتراشی، نوبت دهی آنلاین و غیر حضوری است. برای نوبت گرفتن از این پزشکان بهتر است با شماره های مندرج در جدول فوق تماس حاصل فرمایید.

نوبت دهی بهترین دکتر پیکرتراشی در تهرانپارس تهران

هزینه عمل پیکرتراشی در ستارخان چقدر است؟

عوامل مختلفی در تعیین هزینه عمل پیکرتراشی در ستارخان تهران دخیل است. بخش های انتخابی بدن جهت تخلیه چربی، انتخاب روش انجام این جراحی، دستمزد پزشک، مهارت و تجربه های پزشک، نوع دستگاهی که با آن این جراحی را انجام می دهند و خدمات و پشتیبانی های لازم برای این عمل، همه و همه در برآورد هزینه این عمل نقش دارند. برای اطلاع از هزینه های دقیق در انجام این جراحی لازم است که به لیست فوق مراجعه کرده و با دکتر انتخابی خود در محدوده ستارخان تهران تماس حاصل فرمایید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهاد در رابطه با لیست دکتر پیکرتراشی در محدوده ستارخان تهران دارید، میتوانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.