بهترین دکتر تزریق بوتاکس در دریاچه چیتگر تهران

الناز کرمی
کلینیک های مرتبط
مشاهده همه
اگر قصد از بین بردن خطوط ریز و چین و چروک‌های صورت دارید میتوانید با کمک تزریق بوتاکس، به طور قابل توجهی این چین و چروک ها را کاهش می‌دهد. با انتخاب بهترین مراکز تزریق بوتاکس در محدوده دریاچه چیتگر میتوانید نتیجه ای چشمگیر را مشاهده نمایید. وب سایت رسمی کلینیک زیبایی لیستی از بهترین دکتر تزریق بوتاکس در دریاچه چیتگر تهران به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما قرار داده است. جهت اطلاع از آدرس و شماره تماس این پزشکان به جدول زیر مراجعه نمایید.

بهترین دکتر تزریق بوتاکس در دریاچه چیتگر تهران

ردیفنامآدرستلفن
1
مرکز زیبایی پوست و لیزر ایده آلتهران، جنت آباد مرکزی، بالاتر از مخبری، جنب بانک آینده، خیابان پنجم، پلاک 105، واحد 102144473063
02144403269
09352838990

سایر مراکز تزریق بوتاکس در دریاچه چیتگر

ردیف نام نشانی شماره تماس
1
کلینیک تخصصی پوست و مو آیلین
تهران، دریاچه چیتگر، شهرک راه آهن، بلوار گلها، پایین تر از میدان اتریش
02144740457
02144742500
2
کلینیک لیزر و زیبایی مرجان
تهران، دریاچه چیتگر
09128939388
09358036300

هزینه تزریق بوتاکس در دریاچه چیتگر تهران چقدر است؟

برای اینکه بتوانید از هزینه های دقیق تزریق بوتاکس در محدوده دریاچه چیتگر برسید میتوانید با مراجعه به لیست فوق و کلیک بر روی پروفایل مراکز معتبر نام برده شده علاوه بر مشاهده خدمات، به اطلاعات تماس دست یافته و پس از برقراری تماس، از هزینه های دقیق اطلاع یابید.

هزینه تزریق بوتاکس در دریاچه چیتگر تهران چقدر است؟

نوبت دهی اینترنتی دکتر تزریق بوتاکس در دریاچه چیتگر

یکی از راه های دریافت نوبت قبلی استفاده از نوبت دهی اینترنتی دکتر تزریق بوتاکس در دریاچه چیتگر تهران توسط سایت کلینیک زیبایی می باشد. شما می توانید به لیست بالا مراجعه کرده و از قسمت اخذ نوبت، با مشاهده روزها و ساعت های قابل رزرو، زمان مراجعه مورد نظر خود را ثبت نمایید. برای انجام دیگر تزریقات و امور زیبایی میتوانید به لیست معرفی بهترین کلینیک زیبایی در تهران مراجعه نمایید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر تزریق بوتاکس در دریاچه چیتگر

بهترین پزشک بوتاکس در محدوده دریاچه چیتگر کیست؟

برای اینکه بدانید متد و نوع تزریق بوتاکس توسط پزشک با سلیقه شما همخوانی دارد، لازم است نمونه کارهای پزشکان را مورد بررسی قرار دهید. برای این کار پس از ورود به پروفایل هر یک از پزشکان معتبر تزریق بوتاکس در محدوده چیتگر در لیست فوق به مراجعه کنید و در بخش گالری، نمونه کارهای سابق دکتر را مشاهده کرده و با اطمینان بیشتری پزشک را انتخاب نمایید. برای یافتن پزشکان بیشتر در این محدوده میتوانید به لیست بهترین پزشک تزریق بوتاکس در شهرک گلستان تهران مراجعه نمایید و با پزشکان معتبر آشنا شوید.

در این لیست بهترین دکتر تزریق بوتاکس در دریاچه چیتگر معرفی شده است. در صورت هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد در خصوص این لیست از طریق نظرات کاربران با ما در ارتباط باشید.

نظر کاربران