لیپوماتیک صورت

لیپوماتیک صورت

لیپوماتیک صورت

لیپوماتیک یکی از نوین ترین روشهای تخلیه چربی برای رسیدن به ظاهری زیبا می باشد. لاغری با لیپوماتیک صورت یک روش ایده آل برای رهایی دائمی از چربی هاست. با استفاده از این روش میتوانید بافت های چربی سفت و حجیم شده را از زیر پوست بیرون بکشید و صاحب یک اندام لاغر و بدون چربی شوید.

چاقی و لاغری با لیپوماتیک صورت

لیپوماتیک صورت با استفاده از امواج، سلول های چربی را از محل اتصالات آنها به یکدیگر جدا می کند و بدون این که منجر به تخریب سلول های چربی شود، سلول های بافت چربی را به صورت سالم و دست نخورده از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می کند.

به همین علت از سلول های خارج شده چربی در این تکنیک می توان دوباره به عنوان فیلر برای حجیم سازی گونه و صورت استفاده کرد. لیپوماتیک صورت روشی بدون نیاز به بی هوشی است و حجم زیادی از چربی ها را با کمترین ورم و کبودی ممکن، طی یک جلسه تخلیه می کند. این روش نه تنها باعث افتادگی پوست نمی شود بلکه به سفت تر شدن پوست نیز کمک می کند.

لیپوماتیک صورت به دو روش انجام می شود

در روش اول لاغری صورت است و هدف پرتر کردن صورت است. از این رو چربی های اضافی بدن خارج می شود و از آن برای پر کردن قسمت های فرو رفته صورت استفاده می شود.

روش دوم چاقی صورت انجام می شود که در آن قسمت های افتاده و وارفته صورت از جمله غبغب و گونه های شل شده ترمیم می شوند. در این روش به جای اضافه کردن، چربی ها خارج می شوند.

روش دوم بر روی صورت های چاق انجام میشود که در آن قسمت های افتاده و وارفته صورت از قبیل غبغب و گونه های شل ترمیم می شوند. در این روش به جای اضافه کردن، چربی ها نیز خارج می شوند.

جالب است بدانید که با لیپوماتیک همزمان با غبغب، چربیهای قسمت تحتانی صورت که باعث ایجاد ظاهری نامناسب میگردد نیز خارج میگردد و به دلیل اثر لیفت کنندگی قوی دستگاه لیپوماتیک پوست ناحیه مورد درمان نیز کاملا لیفت شده و اثرات شگفت آوری را بوجود می آورد.

افراد مناسب برای انجام لیپوماتیک صورت

با وجود مزایای لیپوماتیک، افرادی که قبلاً نمی‌توانستند عمل سرپایی لیپوماتیک صورترا انجام دهند (افرادی که بیش از 15 کیلو اضافه وزن نداشتند) اکنون می‌توانند حجم بیشتری از چربی را بدون نیاز به بستری شدن از بدن خود بردارند. این شرایط قبلاً به وسیله عمل دردناک لیپوساکشن در بیمارستان انجام می‌شد. فرآیند لیپوماتیک برای افرادی که تا 75 کیلوگرم اضافه وزن دارند قابل انجام است که البته با کمی دردسر همراه است.

نکته مهم اینکه تکنولوژی لیپوماتیک ما را قادر ساخته که چربی‌های انباشته شده را که با رژیم و ورزش از بین نمی‌روند، با حجم کم یا زیاد، با دقت برداشته و بدن را مانند مجسمه تراش دهیم و همچنین این روش درمانی می‌تواند برای قسمت‌های حساس بدن که قبلاً برداشت چربی از آن‌ها متصور نبوده، به کار برده شود.

مزایای لیپوماتیک

 • درد کمتر
 • درمان قابل انعطاف
 • سفت و پررنگ کردن پوست
 • فرم‌دهی دقیق بدن
 • عدم ایجاد سوختگی در ناحیه پوست
 • تورم و کبودی کمتر
 • کوتاه تر بودن زمان عمل

عوارض احتمالی لیپوماتیک صورت

همانطور که مستحضرید در حالت کلی عمل های جراحی زیبایی کم و بیش دارای عوارضی هر چند موقت، هستند. در این میان لیپوماتیک که یکی از روشهای جوانسازی پوست حساب میشه هم مستثنی نیست و برخی عوارض آن عبارتند از:

 • کبودی و تورم در ناحیه
 • زخم ناشی از جراحی
 • خونریزی در زمان درمان
 • کنار گذاشتن ورزش های سنگین تا مدتی پس از عمل

هزینه لیپوماتیک

هزینه دقیق درمان در زمان مشاوره توسط پزشک تایید می شود.