مقالات لاغری

فوریه 18, 2017
گاستریک باندینگ

گاستریک باندینگ یکی از بهترین روشهای موثر در کاهش وزن

گاستریک باندینگ یکی از روش های درمان چاقی است که به وسیله لاپاراسکوپی انجام می‌شود. در این روش حلقه‌ای از جنس سیلیکون دور معده قرار داده می‌شود که مانند یک کمربند برای دور معده عمل کرده و آن را سفت می کند. این حلقه توسط لوله باریکی به محفظه تزریق که در زیر پوست شکم قرار داده شده، وصل می شود.
ژانویه 15, 2017
اسلیو گاسترکتومی

اسلیو گاسترکتومی

اسلیو گاسترکتومی یکی از روش های رفع چاقی است که در آن قسمت عمده معده برداشته می شود و بیمار در کمترین زمان، مقدار زیادی از وزن خود را از دست می دهد. عمل اسلیو گاسترکتومی را معمولا از طریق لاپاروسکوپی انجام می دهند و قسمت عمده ای از معده بیمار را بر میدارند.
ژانویه 12, 2017
گاستریک بای پس معده

گاستریک بای پس معده چیست؟

در حال حاضر بای پس معده یا گاستریک بای پس معده رایج ترین روش جراحی چاقی در تمام دنیاست. در این روش هم حجم معده کوچک می شود و هم قسمتی از روده و معده از سیستم جذب خارج می شود بدون ان که هیچ قسمتی از دستگاه گوارش بدن آسیب ببیند.
ژانویه 9, 2017
بالن معده

بالن معده

روش بالن معده یك روش ساده و بدون جراحی برای كاهش اشتها و كاهش حجم معده است. دراین روش، متخصص گوارش پس ازاطمینان از سالم بودن معده، بالن را بوسیله آندوسكوپی به داخل معده میفرستد. سپس براساس اندازه معده بیمار و نوع بالون، آن را به میزان لازم از مایع یا هوا پر می کند. این روش 3/2 از حجم معده را پر کرده و باعث ایجاد سیری زودرس و کاهش وزن بیمارمی شود.
ژانویه 8, 2017
شاک ویو تراپی

شاک ویو تراپی

آکوستیک ویوتراپی روش جدیدی برای برطرف کردن چاقی موضعی، چین و چروک و جوان سازی پوست است. در این روش با استفاده از جریان الکتریکی باعث کوتاه شدن جلسه درمان، کاهش طول دوره درمانی، افزایش اثر شـاک ویـوهـا و جلوگیری از مقاومت بدن در برابر این امواج می شود.
ژانویه 7, 2017
عمل زیبایی بازو

عمل زیبایی بازو

عمل زیبایی بازو برای کسانی مناسب است که همیشه از این موضوع که چرا پوست و چربی اضافی بازویشان آویزان و بد حالت بسیار بزرگ است، همیشه شکایت دارند.