عمل بینی گوشتی چه تفاوتی دارد

دماغ گوشتی، نوعی بینی با پوست ضخیم بوده و در بخش بیرونی، گوشتی و حجیم و در مواردی با حفره های باز است. در این نوع بینی، اغلب غضروف ضعیف و بخش عمده بینی شامل پوست و چربی است و معمولا نوک بینی (بال بینی)، کوتاه است. از آنجا که هورمون جنسی مردانه و پوست روغنی در مردان بیشتر است، این نوع بینی ها معمولا در مردان، بیشتر دیده می شود ولیک جراحی بینی گوشتی به چه روشانجام می شود؟ اقسام بینی های گوشتی هر ساله هزاران نفر تحت عمل جراحی بینی قرار می گیرند. جراحی بینی، ممکن است با اهداف خوبرویی انجام شده یا یک متدی ترکیبی برای بهبود شکل و عملکرد بینی باشد. همچنین ممکن است فرد در گیر مسائل تنفسی بینی، زخم های مربوط به زمان تولد، آسیب و یا التهاب بینی باشد. بیمارانی که به هر دلیلی تصمیم به جراحی بینی دارند، باید به دنبال پزشکی باشند که متخصص عمل جراحی بینی و جراحی پلاستیک باشد. جراح زیبایی بینی (رینوپلاستی)، شکل بینی را بهبود بخشیده و با سایر اجزای صورت هم تراز می کند. از آنجا که بینی برجسته ترین جزء صورت است، حتی دگرگونی جزئی هم می تواند به شدت انگیزه تحول ظاهر فرد شود. بینی گوشتی بعضی از بیماران، در نظر دارند تا بینی خود را با شکل چانه هماهنگ کنند.

به همین منظور در جراحی بینی، هماهنگی اجزاء صورت در نظر گرفته می شود. جراحی بینی به تنهایی نمی تواند کلیه نیازهای فرد را در حوزه شیکیی، برای فرد فراهم آورد. به همین دلیل قبل از جراحی، بسیار مهم است که بیمار، درک درست و واقع بینانه ای از تبدیلات بعد از عمل و همچنین محدودیت ها و خطرات طریق جراحی، داشته باشد. جراحی بینی، به منظور بازسازی مشکلات داخلی و خارجی بینی انجام می شود. جراحی بینی، شامل ترمیم بینی، انحراف، پولیپ ها و گرفتگی ها و نیک منظریی بینی شده و بینی مطابق با ساختار صورت، مورد جراحی قرار می گیرد. دقت در انتخاب جراح بینی سبب خواهد شد که انتظارات شما برای جراحی بینی، برآورده شود. ویژگی های بینی گوشتی ظاهر گرد پوست ضخیم غدد چربی ضعف استخوان و غضروف انعطاف پذیری وسیع و برجسته گونه ها بینی گوشتی اقسام بینی های گوشتی بینی ها ی گوشتی به دو نوع تقسیم می شوند: بینی های گوشتی با غده کم پروتئین با پوست طریق ن و ضخیم بینی های گوشتی با غدد چربی بزرگ شب قبل از جراحی بینی در شب جراحی غذایی سبک بخورید تا در روز جراحی معده شما پر نباشد.

تا ساعت ۱3 نیمه شب، شما می توانید آب بنوشید، گرچه بعد از ساعت ۱3، بهتر است از خوردن و نوشیدن پرهیز کنید. روز جراحی بینی گوشتی شما باید در زمان تعیین شده در کلینیک باشید. در طیی که وارد کلینیک می شوید، باید اطلاعات شخص ی خود را پر کنید. پرسنل درمانگاه، شما را در مورد چگونگی آماده شدن برای جراحی بینی، راهنمایی می کنند. استرس شما قبل از جراحی، اصیل است. پرسنل کلینیک، اضطراب شما را درک می کنند و سعی می کنند به شما کمک کنند که آن را به شیوه ای دوستانه بازرسی کنید. قبل از جراحی می توانید پزشک خود را در اتاق عمل ببینید و آنچه را که می خواهید از او بپرسید.