خرید کالای قسطی به صورت آنلاین

خرید کالای قسطی

خرید کالای قسطی

امروزه همه چیز را می تواند قسطی خرید. از گوش تلفتن همراه تا مسکن و لوازم خانه.

گرایش به خرید قسطی از زمانی رواج یافت که از یک سو مشکلات اقتصادی کمر خانواده ها را خم کرد و از سوی دیگر تجمل گرایی و مصرف گرایی به صورت یک ارزش بدون جایگزین در جامعه تبدیل شد.

مصرفی شدن، خیلی سریع اتفاق می افتد و به ویژه در فرهنگ ایرانی با آموزه های تربیتی خاص باید بسیار مراقب بود تا مصرف گرایی منجر به فراموشی ریشه های سنتی ساده زیستی و قناعت شود.

در جامعه مصرفی، لباس های ساده و معمولی به مارک های خارجی مزین می شوند، اتومبیل های گران قیمت در خیابان های شهر تردد می کنند و تمکن مالی و قدرت خرید به عاملی برای ارتقا در مراتب اجتماعی تبدیل می شود اما در این میان بسیاری از مردم که توانایی همراه شدن با موج جدید را ندارند گاه احساس سرخوردگی می کنند غلبه فرهنگ مادی آنقدر عمیق است که به مهمترین عنصر در وجه متمایز آنها تبدیل شود.

خانواده های کم درآمد ناگریز برای دستیابی به کالاهایی که در یک فرهنگ مصرف به صورت نیازهای کاذب اما ضروری درآمده تن به خرید قسطی می دهند و از این رو است که شاهد رشد فزاینده خرید و فروش اقساطی هستیم.

چشم و هم چشمی خانواده ها در ماراتن خرید به ویژه در میان زوج های جوان هم بر این گرایش تاثیر گذاشته است.

از سوی دیگر شرکت های تولیدی داخلی و بین المللی هم از این روش خرید و فروش به منافع زیادی می رسند و در پاره ای موارد اجناس خود را بدون پیش پرداخت یا با پیش پرداخت اندک در اختیار مشتریان قرار می دهند حالا دیگر کمتر خانواده ای را می توان یافت که زیر بار قسط وسایل لوکس آشپزخانه یا اتومبیل گران قیمت نباشد.

اما سایت خرید اینترنتی کشتی امکان جدید ی برای خرید کالای قسطی  برای شما فراهم می کند.کافیست یکبار به سایت ما سر بزنید و با ما و روال کاری ما بیشتر آشنا شوید.