وبلاگ کلینیک

ژانویه 21, 2017
انتخاب جراح بینی

انتخاب جراح بینی خوب

به قطع یقین تمامی کسانی که قصد انجام عمل زیبایی بینی را دارند به این امید این کار را انجام میدهند که تغییرات مثبتی در چهره خود به وجود بیاورند. از این رو انتخاب جراح بینی که توانایی برآورده کردن این انتظار را به بهترین نحو ممکن داشته باشد؛ کلیدی ترین نکته ایست که بیمار باید به آن توجه داشته باشد.
ژانویه 20, 2017
تاثیر عمل بینی بر لب

تاثیر عمل بینی بر لب و لبخند شما چگونه است؟

اگر لبخند شما به وسیله ی تورم بعد از عمل تحت تاثیر قرار گرفته است نباید غافلگیر شوید. این اثر موقتی است و لبخند شما بعد از اینکه ورم های اولیه ناپدید شدند به حالت عادی بر خواهد گشت. این زمان چیزی حدود ۲ الی ۴ هفته می باشد.
ژانویه 18, 2017
درمان ضایعات پوستی

درمان ضایعات پوستی با استفاده از روش IPL

IPL یا intense pulse light روشی است غیرتهاجمی که بدون آسیب رساندن به سطح پوست به درمان ضایعات پوستی که ناشی از آفتاب و پیری پوست می باشد، می پردازد. دستگاه IPL ليزر نيست بلکه فلش لامپ هاي زنون هستند اما کارايي و عملکرد مشابه دارد.
ژانویه 16, 2017
ژنیکوماستی

ژنیکوماستی چیست؟

ژنیکوماستی به بزرگی پستان در آقایان می گوید که ممکن است عوارضش دردناک باشد، گاها نامتقارن و یک طرفه بودن سینه ها باشد. فیزیولوژی آن پیچیده و دلیل آن مادرزادی می باشد. بزرگی پستان، ناشی از رشد کردن بافت غددی پستان نه اینکه بافت چربی به علت چاقی باشد.
ژانویه 15, 2017
اسلیو گاسترکتومی

اسلیو گاسترکتومی

اسلیو گاسترکتومی یکی از روش های رفع چاقی است که در آن قسمت عمده معده برداشته می شود و بیمار در کمترین زمان، مقدار زیادی از وزن خود را از دست می دهد. عمل اسلیو گاسترکتومی را معمولا از طریق لاپاروسکوپی انجام می دهند و قسمت عمده ای از معده بیمار را بر میدارند.
ژانویه 14, 2017
جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش

بسیاری از افراد از ظاهر گوش خود ناراضی هستند و این مشکل باعث کاهش اعتماد به نفس آنها در اجتماع شده است. اکنون با پیشرفت علم پزشکی این افراد می توانند برای داشتن یک گوش زیبا برای انجام عمل جراحی زیبایی گوش اقدام کنند و به ظاهرگوش مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند.